Bryom RF-500 Profesyonel Şık Tasarım Şarjlı Traş Makinesi

ePTT Avm
Ürün Puanı0
Ürün Puanı0

Bryom RF-500 Profesyonel Şık Tasarım Şarjlı Traş Makinesi

Şarjlı Tıraş ürünlerimiz ergonomik yapısı ve harika tasarımı sayesinde kolay kavranir ve kayma yapmaz!!! Oynar başlıklı bıçağı sayesinde traş esnasında uzun kalan sakalları daha etkin bir şekilde kesmeyi hedefler. Bıçakları çelik barlar arkasına hapsedildiği için yüzünüde tahriş yapmaz aynı bölge ye uzun süre uygulanabilir ve kalasik traş alışkanlığında yaşanılan kızarma, yanma ve kesilme gibi unsurların önüne geçilebilir. Günlük traş alışkanlığınızı değiştirecek, her gün eziyete dönen traş olmak artık daha keyifli bir hal alacak.

Tıraş makinesinin temizlenmesi de bir o kadar kolaydır.Yapmanız gereken başlığı çıkartıp suya tutmak. Bu şekilde diğer traş bıçakları gibi temizleme derdi bulunmaz daha hijyeniktir. Ayrıca tıraş bıçakların uzun ömürlü olması bütçenize katkı sağlacaktır.

Tıraş makinesinin arka kısmında bulunan düzeltme bıçağı ile Assimetrik ,düzgün olmayan noktalara rahat bir şekilde müdahele olanağı sağlanacaktır. Şık taşıma kutusunda gönderilecek olan şarjlı traş makinesini tatilde, seyahatlerinde, yanınızda götürebilir yada çantanızdan eksik etmeyeceğiniz bir alışkanlık haline dönüşebilir.

 

Teknik özellikler :

Şarj özelliği sayesinde kablo dertlerinden kurtulursunuz

Tıraş makinesinin 12 saat şarj süresi mevcuttur.AC220 V, 50 Hz

25 dakika kesintisiz tıraş sağlar.

Sırt kısmında bulunan düzeltme makinesi ile favorilerinizi ya da biyiklarinizi düzeltebilirsiniz.

KATEGORİ : Kişisel Bakım ve Sağlık > Tıraş Makineleri

SKU : 70632684

MARKA : ePTT AVM – Bryom

 

 

Ürün ve marka yorumları

Cevap bırakın

internet ürün alışveriş rehberi

+90850 305 54 24 - [email protected]

Kapıda ödemeli alışveriş siteleri, online mağazalar ve ürünler
Logo