Cep Telefonu İçin Mini Mikroskop 60x Zoom

ePTT Avm
Ürün Puanı0
Ürün Puanı0

Cep Telefonu İçin Mini Mikroskop 60x Zoom

Cep telefonunuzu bir mikroskop gibi kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi telefonunuzu mikro dünyanın büyüleyici dünyasına çevirme zamanı! gözle göremediğiniz veya ufak tefek ayrıntılarını merak ettiğini tüm nesnelere 60 kat zoom (yakınlaştırma) yaparak cep telefonunuzla bakabileceksiniz. İşte karşınızda mikro dünya ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi tüm çıplaklığıyla gözler önüne serecek Cep Telefonları için Mini Mikroskop!

Cep telefonlarının yüksek çözünürlükte fotoğraf ve kamera çekme gibi güzel özellikleri sayesinde, artık değim yerindeyse cebimizde fotoğraf stüdyosu taşıyoruz! Ancak bu teknoloji harikası ürünlerin de görüntüleme konusunda bazı eksikliklerinin olduğunu söyleyebiliriz. Örnek mi? Mesela gözle görülmesi zor olan ufak nesneleri cep telefonu kamerasıyla çok fazla büyütemiyoruz öyle değil mi? Peki sizlere cep telefonunuza monte ederek oldukça rahat bir şekilde kullanabileceğiniz ve onunla baktığınızda nesneleri 60 kat daha fazla büyütebileceğiniz bir cep telefonu mikroskobu olduğunu söylesek? Harika mı olur dediniz?

İşte karşınızda tüm cep telefonlarıyla uyumlu çalışabilen ve küçük nesneleri 60 kat zoom yaparakdevasa boyutlarda yakınlaştırabileceğiniz Cep Telefonları için Mini Mikroskop! Cep telefonunuzu adeta bilimsel araştırmalar için laboratuvar gibi kullanabilmenize imkan sağlayacak Mini Cep Telefonu Mikroskobu, ufak boyutlarıyla cebinizde kolaylıkla taşıyabileceğiniz bir ürün!

60X zoom yapabilme özelliği bulunan Cep Telefonu Mini Mikroskobu ile tüm uzaklar yakın oluyor! Mikro doğayı keşfetmek için pahalı mikroskoplar ya da büyüteçler almanıza gerek kalmayacak; çünkü artık mikroskobunuz cep telefonunuz! Böcekler, çiçekler, yapraklar ve tüm diğer ufak canlılar; Mini MicroScope ile mercek altında! Detaylarını merak ettiğiniz tüm ufak tefek nesne ve canlılarla ilgili her türlü detaya Mini MicroScope ile anında ulaşabileceksiniz!

Samsung, LG, iPhone, SONY ve Htc gibi bilinen tüm akıllı cep telefonlarıyla uyumlu olan Mini MicroScope – Mini Cep Telefonu Mikroskobu doğayı anlama arzusunda olan ve küçük şeyleri keşfetme merakı bulunan tüm sevdiklerinize, çocuklarınıza hediye edebileceğiniz en ilginç ürünlerden biridir.

Mini MicroScope – Cep Telefonları için Mini Mikroskop Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Ürün cep telefonları için tasarlanmış mini bir mikroskoptur.

Tüm cep telefonu modelleri için uyumludur.

Ürün 3.7cmX4.1cmX1.7cm boyutlara sahiptir.

Mini MicroScope 3 adet LR1130 saat pili ile çalışır.

Ürün paketi içinde pil de dahildir.

60X zoom yapma (yakınlaştırma) özelliği bulunmaktadır.

3 LED özelliği ile en küçük detayları bile kolaylıkla görebilme imkanı sağlamaktadır.

2 farklı ışık seçeneği bulunan Mini MicroScope’nin beyaz ışığı normal ışıklı ortamlarda kullanılırken, karanlık ortamda diğer LED UV kullanılmaktadır.

KATEGORİ : Elektronik > Telefon ve Aksesuar > Telefon Aksesuarları

SKU : 70637951

MARKA : ePTT AVM – SkyGO

 

 

Ürün ve marka yorumları

Cevap bırakın

BOLmarka.com
Logo
Register New Account
Şifre Resetleme
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0