Gold Silver GS-118 Para Kontrol Cihazı

ePTT Avm
Ürün Puanı0
Ürün Puanı0

Sıcak satışın gerçekleştiği her işyerinde, saht para sorunu büyük sıkıntı yaratmaktadır. Müşterinin uzattığı paranın gerçek olup olmadığını elimizle anlamamız çoğu zaman mümkün olmaz.

Bu dertten kurtulmanızı sağlayacak bir ürünle karşınızdayız. Akınel saht Para Dedektörü sayesinde, mavi floresan lambasının altına yerleştireceğiniz paranın gerçek olup olmadığı anında gün yüzüne çıkacak ve böylece zarara uğramamış olacaksınız.

Peki saht Para Nasıl Anlaşılır? Gerçek para kağıdının yüzeyinde normal ışıkta gözle seçilemeyecek hologramlı kısımlar bulunur. Bu hologramlı bölgeler ancak bu mavi ışığın altında görülebilir. İşte para dedektörü de tam olarak bu işe yarar. saht Para Makinası bu mor ışığı haznesinden barınıdrır.

Bu saht Para Dedektörü yardımıyla, Uluslar arası tüm paraları kontrol edebilmeniz mümkün. Tüm Kaçırmayız?cıların, saht para tehlikesine karşı saht Para Makinesiürününe sahip olma fırsatını kaçırmamasını öneriyoruz!

Unutmadan; saht Para Yapımının, saht Para Basımının ve aynı zamanda saht Para Alımının cezası büyüktür. saht Para Cezalarına göz atacak olursanız Türk Ticaret Kanunu”nun 197. Maddesi açıktır. Sadece parayı veren değil, alanların da başı yanmaması adına lütfen bu maddelere dikkat ediniz!

(1) Memlekette veya yabancı ülkelerde kanunen tedavülde bulunan parayı, saht olarak üreten, ülkeye sokan, nakleden, muhafaza eden veya tedavüle koyan kişi, iki yıldan oniki yıla kadar hapis ve onbin güne kadar adlî para cezası ile cezalandırılır.

(2) saht parayı bilerek kabul eden kişi, bir yıldan üç yıla kadar hapis ve adlî para cezası ile cezalandırılır.

(3) sahtliğini bilmeden kabul ettiği parayı bu niteliğini bilerek tedavüle koyan kişi, üç aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

 

saht Para Makinesi ile Örneğin;

 

Arjantin-Peso

Brezilya-Real Brl

İngiltere-Pound

Fransa-Euro

Almanya-Euro

Japonya-Yen

Rusya-Ruble

Tayland-Baht

A.B.D-Dolar

G.Afrika-Rand

Kore-Won

 

gibi Uluslararası her türlü parayı kontrol edebilirsiniz.

KATEGORİ : Elektronik > Para Kontrol Cihazları

SKU : 70653039

MARKA : ePTT AVM – Gold Silver

 

 

Ürün ve marka yorumları

   Cevap bırakın

   internet ürün alışveriş rehberi

   +90850 305 54 24 - [email protected]

   İnternet ürün alışveriş rehberi- Bolmarka.com
   Logo